WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

WORLD LOGISTICS HİZMETLERİMİZ

VIEW ALL -
 • 21/08/2016in Mobile

  DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI | WORLD LOGISTICS

  World Logistics;

  Uluslararası  Denizyolu, Havayolu, Karayolu, Ağır Nakliye ve Proje Taşımaları olarak çok geniş alanlar da  hizmet vermektedir.

  Kuruluşundan bu yana sahip olduğu vizyon ve açıklık ilkesi doğrultusunda lojistik sektöründeki en küçük gelişmeyi dahi yakından takip etmekte, bunu müşteri beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirecek şekilde yapısına adapte etmektedir.

  Tecrübeli  çalışanları ile Deniz, Kara ve Hava taşımacılığının yanı s..

   

 • 21/08/2016in Mobile

  KARAYOLU TAŞIMACILIĞI | WORLD LOGISTICS

  Karayolu Departmanımız; 

  Doğruluk ve dürüstlük başlıca ilkelerimizi oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve prensiplerimiz sonucunda, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yaratıcı çözümler üretmektedir..

  Firma olarak kısaca hizmet alanlarımız Yurtdışı KARAYOLU / Taşımacılık Hizmetleri, İthalat ve İhracat Hizmetleri  Uzman ve Eğitimli D..

   

 • 21/08/2016in Mobile

  HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

  Havayolu Departmanımız; 

  İhracat / İthalat kapıdan-kapıya & Hava limanından -hava limanına kombine taşımacılık ile siz müşterilerimizin hizmetinizdedir. 

  Günlük / Düzenli direkt uçuşlarımız mevcut olup talep karşılık hızlı şekilde tekliflerimiz oluşturulmaktadır. 

  Başta, Orta..

   

 • 21/08/2016in Mobile

  ACIK YUK VE PROJE TAŞIMACILIĞI| WORLD LOGISTICS

  World Logistics,  olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin taşmalı ve ağır yük gabari taşıma talepleri için profesyonel,Taşıma çözümleri sunmaktayız.

  Standard dışı taşmalı ve ağır malların nakliyesi özel ekipmanlar ve özel taşınma yöntemleri gerektirmektedir. Yılların vermiş oldugu, tecrübemiz  bizlere müşterilerimizin bu tür proje yüklemelerini en uygun taşıma yön..

   

 • 21/08/2016in Mobile

  PARSİYEL TAŞIMACILIK

  Doğruluk ve dürüstlük başlıca ilkelerimizi oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve prensiplerimiz sonucunda, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yaratıcı çözümler üretmektedir.

  Firma olarak kısaca hizmet alanlarımız Yurtdışı KARAYOLU / Taşımacılık Hizmetleri, İthalat ve İhracat Hizmetleri  Uzman ve Eğitimli Donanımlı Personel ile  Yenilenmiş Araç Filosuyla  

  siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

   

  Uluslararası taşımacılık sektörünün köklü v..

   

 • 21/08/2016in Mobile

  Denizyolu Taşımacılığı

   World Logistics Denizyolu Taşımacılığı

   
  Uluslararası  Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu, Karayolu, Ağır Nakliye ve Proje Taşımaları olarak çok geniş alanlar da  hizmet vermektedir.
   
  Kuruluşundan bu yana sahip olduğu vizyon ve açıklık ilkesi doğrultusunda lojistik sektöründeki en küçük gelişmeyi dahi yakından takip etmekte, bunu müşteri beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirecek şekilde yapısına adapte et..

   

HİZMET BÖLGELERİMİZ

VIEW ALL -
YUKARI ÇIK