WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

Ağır Yük Taşımacılığı

by World Logistics / 2019-06-10 /
Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı

   World Lojistik firması olarak her geçen gün tecrübemize farklı, yeni tecrübeler katıyor ve böylece daha çok gelişiyoruz. Yenilikçi firmamız ağır yük proje taşımacılığında da yer almakta ve kaliteli hizmetini sizlere sunmaya devam etmektedir. World Lojistik, sunduğumuz kaliteli hizmetlerle birlikte hızlı, güvenilir ulaşım imkânı sunan üstelik bunca şeyi ekonomik bir şekilde uygun fiyat tarifeleriyle yapan sayılı lojistik firmalarındandır. World Lojistik bünyesine kattığı firmaların sayısı her geçen gün artmakta. Bu sayede de World Lojistik zengin bir referans sistemine sahip taşımacılık firması haline gelmektedir. Normal taşımacılık yöntemlerinin dışında yani gabari taşımacılıkta da hizmet imkânı sunan firmamız müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Ağır tonajlı yük taşımacılığında, rüzgar gülü taşımacılığında, jeneratör, tesis, LPG tankı ve mikser gibi ağır yük taşımacılığında yer almaktayız.

   Hizmetini verdiğimiz onca yük taşımacılığının yanı sıra 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz telefonlarımızla da bizlerle iletişime geçerek birçok konu hakkında detaylı bilgi almaya başlayabilirsiniz. Kafanızda hiçbir şekilde soru bırakmayarak yaptığımız hizmetle birlikte güzel zaman geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Yüklerinizde Kaliteyle Beraber Hızlı Teslimatı Yaşayın

Teslimatını gerçekleştirecek olduğumuz malların güvenliği kadar hızlı ulaşmasının sizler için önem arz ettiğini biliyor, bunun içinde ulaşımını sağladığımız mallarda hızlı teslimata da önem veriyoruz.

 

Planlı ve Güvenilir Hizmet

   Yüklerin ağırlıklarının hesaplanması ardından bu yüklerin ağırlığı doğrultusunda birtakım sevkiyat işlemi, güvenlik işlemleri yerine getirilir. Özel ekipmanlarla da taşımacılığı yapılarak ulaşıma hazır hale getirilir. Standart taşıma yöntemlerinden uzakta birçok zorlu koşullarda verdiğimiz hizmetlerle taşınması en zor mallarda, yüklerde bile sizlere hizmet vermek için hazırız. Özel ekipmanlarımız, uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmetin kalitesini en iyi şekilde sizlere aktarıyoruz. Kalitemizden doğan müşteri memnuniyeti de sizler için en iyisi haline gelecektir. World Lojistik firması olarak uzun zaman taşımacılık sektöründe yer almış ve bu zamanda da birçok tecrübe edinmiş olduk. Bu tecrübeler sayesinde sizlere hizmetimizin kalitesini gösterebilir, müşteri memnuniyetini sizlere yaşatabiliriz.  Bizlerle iletişime geçerek kaliteli ve uygun fiyat tarifelerimizi öğrenebilir, dünya pazarında ulaşıma açılmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Ağır Yük Taşımacılığı, ağır yük nakliye

  • Pin It
Tagged under: ,
YUKARI ÇIK