WHATSAPPTAN HIZLI TEKLİF ALIN!!

ACIK YUK VE PROJE TAŞIMACILIĞI| WORLD LOGISTICS

by World Logistics / 2014-09-24 /
ACIK YUK VE PROJE TAŞIMACILIĞI| WORLD LOGISTICS

World Logistics,  olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin taşmalı ve ağır yük gabari taşıma talepleri için profesyonel,Taşıma çözümleri sunmaktayız.

Standard dışı taşmalı ve ağır malların nakliyesi özel ekipmanlar ve özel taşınma yöntemleri gerektirmektedir. Yılların vermiş oldugu, tecrübemiz  bizlere müşterilerimizin bu tür proje yüklemelerini en uygun taşıma yöntemini belirleyerek en ucuz maliyetlerle taşımaya olanak sağlanması için destek olmaktayız. 

Müşterilerimizin beklentilerine bağlı olarak özel taşıma ekipmanlarının temin edilmesi, gereken tüm güvenlik koşulları sağlanarak ve mallara bir zarar gelmeden malların fabrikadan alınması, lashing yapılması, sigorta işlemlerinin yapılmaı ver gerekiyorsa malların denizyolu taşımasının organize edilmesi ve alıcının adresine kapıdan -kapıya teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Arzu edildigi taktirde ekibimiz yerinde keşif,  taşmalı yüklemelerde resimli sertifika,branda hizmetinide vermektedir.

Başlıca Hizmet Alanlarımız;

Ortadogu, Afrika,Avrupa,Amerika, ve tüm dünya limanlarına servismiz var..

 

World Logistics, Arabistan, Dubai, Libya, Tunus, Kuveyt, Irak, Mısır, Israil,Alger, Ortadogu, Afrika, Avrupa, Amerika tüm limanlara, haftalık, servisimiz var,
  • Pin It
Tagged under: ,
YUKARI ÇIK